Категорії

Waveshare камера штучного інтелекту Horned Sungem AI Vision

Артикул: 01997
Наявність: В наявності
3,592.00 грн.

Кількість:

 

Raspberry Pi і PC- одні з найпопулярніших систем для реалізації проектів різної складності в області робототехніки: від найпростіших автоматизованих ферм до розумних будинків і повноцінних роботів, працюючих на базі нейромереж. Все залежить виключно від фантазії інженера і його навичок програмування, поводження з паяльником, а також і проектування. Такий великий функціонал досягається завдяки безлічі модулів різного призначення, одним з яких є камера Horned Sungem AI Vision від популярної компанії Waveshare. Вона підійде як для написання розумних нейромереж, так і для простого відстеження того, що відбувається у вас в квартирі, коли ви не вдома.

Передача даних через модуль камери має захисні протоколи, що ускладнює злом вашої охоронної системи і разом з тим робить експлуатацію безпечною. Підключивши дану камеру в своїй проект, можна об'єднати її з програмним забезпеченням і вести стеження за яким-небудь об'єктом дистанційно. Але не тільки в захисних цілях годиться ця камера, її можна застосовувати і для створення власних фотоапаратів і вебкамер, якщо ви захочете. А завдяки вбудованим можливостям по налаштуванню діафрагми і насиченості кольорів можна отримати такі кадри, які не кожна зеркалка або мильниця з хорошим об'єктивом здатні видати. І, нарешті, авто-контраст і авто-яскравість прекрасно підходять для відстеження рухів навіть в темних приміщеннях, що дозволяє встановлювати їх замість відповідних датчиків. Але, звичайно, без відповідного софту це просто купа заліза.

Знайти необхідні бібліотеки не так і складно, досить переглянути декілька тематичних форумів. Але як вже було сказано вище, дана камера є прекрасним рішенням для робіт в області штучного розуму і нейромереж, і це не порожні слова - в даному приладі встановлено нейронний мережевий прискорювач Intel Movidius MA245X, який є його основною перевагою. Даний чіп є однією з найбільш передових розробок в області штучного розуму, комп'ютерного зору і нейронних мереж. Завдяки даному процесору досягається вражаюче висока продуктивність при моделюванні нейронних мереж – вона приблизно в 10 разів вище, ніж при використанні прискорювача минулого покоління. Це дозволяє розробляти додатки з граничним комфортом, а також істотно прискорює процес розробки найскладніших додатків.

За допомогою Horned Sungem AI Vision можна створювати унікальні проекти - все обмежується виключно вашою фантазією. Наприклад, ви можете створити додаток, який буде аналізувати предмети перед камерою і створювати на їх основі віршики. Помістіть об'єкт перед об'єктивом камери, а нейромережа миттєво складе віршик за підсумком результату розпізнавання - і запише його під музику в файл для відтворення. На сьогоднішній день існує величезна кількість бібліотек для роботи з нейромережами, що істотно спрощує реалізацію різний ідей.

Технічні характеристики:

  • Потужність: менше 3 Вт.
  • VPU: Intel Movidius MA245x.
  • Оперативна пам’ять: 512 MB.
  • Роздільна здатність: 1920 x 1080 / 640 x 360.
  • Мови програмування для розробки ПЗ: C++/Python.
  • Операційна система: Windows / Ubuntu / Raspbian / MacOS / Android.
  • Під’єднання: USB 3.0 / 2.0.
  • Кабель USB-C - USB-A в комплекті.
  • Роз'єм microUSB для живлення.
  • Розміри: 63 x 33 x38 мм.

Написати відгук

Ваше Ім’я:*


Ваш відгук*: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг (необов'язково) Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:*